Dzisiaj jest: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
Drukuj

Stanowiska Konwentu

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Data publikacji: 05-09-2012
Data ostatniej modyfikacji: 20-11-2012 | 11:20

Stanowiska Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego i Podkarpackiego z dnia 22 czerwca 2012r.

Stanowisko w sprawie odstąpienia od zwrotu naliczonej różnicy kwoty subwencji oświatowej w wyniku przeprowadzonych kontroli w specjalnych ośrodkach szkolno - wychowawczych przez Urząd Kontroli Skarbowej.

Stanowisko zmian aktów prawnych regulujących organizacje Ratownictwa Medycznego.

Stanowisko w sprawie propozycji zmian w systemie dochodów samorządowych związanych z wpłatami niektórych jednostek samorządu terytorialnego do budżetu państwa i przygotowanej nowelizacji ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego.

Stanowisko w sprawie interpretacji art.54 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2011 r. Nr 112, poz. 654 z późn..zm.,)

Odpowiedź  z Ministerstwa Finansów na stanowisko Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego i Podkarpackiego dotyczący interpretacji przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r., o działalności leczniczej (Dz. U. Nr, poz. 654 z poźn. zm.)

Odpowiedź Ministra Zdrowia na stanowisko Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego i Podkarpackiego z dnia 21 czerwca 2012r. w sprawie zmian aktów prawnych dotyczących organizacji Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.

Odpowiedź z Ministerstwa Finansów dotyczące stanowiska Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego i Podkarpackiego z dnia 22 czerwca 2012r. w sprawie odstąpienia od zwrotu naliczonej różnicy kwoty subwencji oświatowej w wyniku przeprowadzonych kontroli w specjalnych ośrodkach szkolno - wychowawczych przez Urząd Kontroli Skarbowej.

Stanowisko w sprawie podjęcia pilnych prac nad kompleksową regulacją prawna wspierającą podwykonawców świadczących prace i usługi dla generalnych wykonawców - Nisko, 29.10.2012 r.

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna