Dzisiaj jest: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Drukuj

XXVIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Data publikacji: 12-01-2021
Data ostatniej modyfikacji: 12-01-2021 | 11:24

1 Wprowadzenie zmian w porządku obrad  XXVIII Sesji Rady Powiatu
w Lubaczowie
2 Przyjęcie protokołu z XXVII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie
3 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie uchwalenie planu pracy Rady Powiatu na 2021r.
4 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenie Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie za 2020.
5 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2020 r.
6 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenie zgody na oddanie w dzierżawę na czas określony tj. do 36 miesięcy od dnia podpisania umowy, lokalu  o powierzchni 56,73 m2 w budynku „G" Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie przy ulicy Mickiewicza 168 na prowadzenie poradni okulistycznej.
7 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę na czas określony tj. do 36 miesięcy od dnia podpisania umowy, lokalu o powierzchni 35, 75 m2 w budynku „K" Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie przy ulicy Mickiewicza 168 na prowadzenie punktu handlowego tj. specjalistycznego sklepu zaopatrzenia ortopedycznego  i rehabilitacyjnego
8 Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla Powiatu Lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w 2020 r.
9 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia opłat za usunięcie pojazdu z drogi oraz jego parkowanie na parkingu strzeżonym na 2021 r.
10 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wystąpienia ze Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska.
11 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmiany Uchwały Nr XVIII/162/2020 Rady Powiatu w Lubaczowie z dnia 10 lutego 2020 r. w sprawie wytypowania dwóch przedstawicieli Rady Powiatu do składu Zgromadzenia Związku Powiatowo-Gminnego "Ziemia Lubaczowska".
12 Podjęcie  uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przyznania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru  zabytków w 2020r.
13 Podjęcie  uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Lubaczów
14 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Oświaty i Spraw Społecznych
15 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji Oświaty i Spraw Społecznych
16 Podjęcie uchwały  Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Gospodarki, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego oraz zakresu jej działania
17 Podjęcie uchwały  Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej

 

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna