Dzisiaj jest: środa, 16 stycznia 2019
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Drukuj

Aktualności

. Trwa rekrutacja w projekcie „Program wsparcia przedsiębiorczości wśród kobiet”

22-01-2018, Krzysztof Kopaczek

Szanowni Państwo,

 

 

Instytut Doskonalenia Kadr i Administracji Rafał Kata oraz ALDEO Systemy Zarządzania Sp. z o.o. na podstawie Umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie realizują Projekt „Program wsparcia przedsiębiorczości wśród kobiet" w ramach Działania 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 -2020.

 

Głównym celem projektu jest wypromowanie postaw przedsiębiorczych i stymulowanie powstawania nowych przedsiębiorstw poprzez aktywizację zawodową 120 kobiet i podjęcie samozatrudnienia przez 100 ze 120 kobiet bezrobotnych oraz biernych zawodowo w wieku powyżej 29 roku życia zamieszkałych na obszarze jasielskiego, strzyżowskiego, brzozowskiego, przemyskiego ziemskiego, leskiego, bieszczadzkiego, niżańskiego, lubaczowskiego, kolbuszowskiego, leżajskiego, przeworskiego.

 

Kobiety chcące założyć własną firmę mogą starać się o uzyskanie 42.600 zł w formie bezzwrotnej dotacji, w kwocie do 24.000,00 zł na inwestycje oraz wsparcie pomostowe przez 12 mies. w wysokości 1550 zł miesięcznie.

 

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zmieszczenie na Państwa stronie internetowej informacji na temat realizowanego przez nas projektu, skierowanego do mieszkańców Państwa Powiatu. Informację tą przesyłam w załączeniu (bardzo proszę aby wraz z informacją zmieścić także wymagane logotypu, którą są zawarte w pliku).

 

Rekrutacja do projektu jest w toku. I cykl naboru trwa od 12.01.2018 r. do 1.02.2018 r.

 

Pełne informacje o projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne są do pobrania na stronie: www.kobiety.ida-system.pl lub www.kobiety.aldeo.pl

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna