Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 października 2018
Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Drukuj

Aktualności

. Przegląd Małych Form Teatralnych "Życie jest piękne"

17-10-2017, Powiatowe Centrum Kultury

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zapraszają na Przegląd Małych Form Teatralnych "Życie jest piękne". Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu "Podkarpacka Edukacja Kulturowa".

Projekt-jako jeden z 7 na Podkarpaciu- jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016 - 2018. Operatorem regionalnym programu jest Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Przegląd Małych Form Teatralnych "Życie jest piękne" jest ostatnim elementem projektu, realizowanego pod takim samym tytułem przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubaczowie oraz Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie . Podczas Przeglądu na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie zaprezentuje się 10 zespołow ze szkół z całego powiatu lubaczowskiego, które zgłosiły się do udziału w projekcie. Każda grupa przedstawi małą formę teatralną pt. "Życie jest piękne". Zwycięzcy otrzymają statuetkę oraz wyjadą  na profesjonalny spektakl do teatru w Rzeszowie.

 

Wcześniej grupy wzięły udział w warsztatach aktorskich z profesjonalną aktorką, a potem przygotowywały swój spektakl w szkołach.

 

 

 

IB

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna