Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 października 2018
Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Drukuj

Aktualności

. XIX Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół 2016/2017

03-10-2017, Edyta Michalik

W dniu 29 września 2017 r. (piątek) w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie odbyło się  XIX Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół 2016/2017.

Na uroczystość zaproszeni zostali wyróżnieni nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrektorzy wszystkich szkół z powiatu lubaczowskiego. Wśród Gości byli również Burmistrzowie i Wójtowie Gmin z naszego powiatu. Wszystkich obecnych powitał Starosta Lubaczowski – Pan Józef Michalik oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych – Pani Marta Zabrońska, odpowiedzialna bezpośrednio za realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Powiecie Lubaczowskim.

W trakcie spotkania Starosta Lubaczowski złożył wszystkim gratulacje z osiągniętych sukcesów, a nauczycielom oraz dyrektorom szkół, które osiągnęły najlepsze wyniki na kanwie sportu w roku szkolnym 2016/2017 wręczył nagrody, dyplomy i puchary. W tegorocznej edycji wyróżniony został Pan Wiktor Pawelec otrzymując nagrodę specjalna za szczególne zasługi w rozwoju sportu szkolnego od Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie podpisaną przez Panią Prezes Małgorzatę Rauch. Wyniki klasyfikacji współzawodnictwa sportowego szkół w powiecie lubaczowskim przedstawiła nowa Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Lubaczów - Pani Małgorzata Zdeb-Kwiatkowska. Nad całością sprawnej organizacji uroczystości czuwali pracownicy Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lubaczowie: Pani Anna Majdańska-Latuszek, Pani Edyta Michalik i Pan Leszek Janczura.

Piękne przystrojenie stołów, przygotowanie poczęstunku wraz z obsługą zaproszonych gości wykonali uczniowie wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół w Oleszycach.

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna